Na jaką imprezę mogę zamówić fotobudkę ?

Na jaką tylko masz ochotę… Fotobudka doskonale sprawdzi się na takich imprezach, jak: wesela, studniówki, półmetki, urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie, kinderbale itp.

Co muszę przygotować we własnym zakresie, gdy zamawiam fotobudkę ?

Przygotowujesz jedynie odrobinę miejsca ( około 2m kw. ) oraz dostęp do gniazdka na 230 V. Całą resztą zajmujemy się my.

Czy śmieszne gadżety są dodatkowo płatne ?

Mnóstwo zabawnych gadżetów jest totalnie za friko, wliczone są w cenę wynajmu i zawsze towarzyszą naszej fotobudce.

Jakie gadżety znajdę w zestawie ?

W naszym zestawie śmiesznych gadżetów znajdziesz mnóstwo peruk, czapek, kapeluszy, masek, okularów, wąsów, ust, tabliczek z tekstami – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie

Ile czasu potrzeba na rozłożenie fotobudki ?

Całkowity czas przygotowania fotobudki do zabawy to około 20 minut. Zawsze przyjeżdżamy odpowiednio wcześniej przed umówioną godziną, aby wszystko było gotowe na czas. Czas rozłożenia fotobudki nie jest oczywiście wliczany do czasu wynajmu urządzenia.

Czy goście mogą samodzielnie obsługiwać fotobudkę ?

Tak, fotobudkę obsługują sami goście za pomocą komputera z dotykowym wyświetlaczem. Jednak zawsze na miejscu jest nasz asystent, który w razie potrzeby służy pomocą.

Ile zdjęć mogę zrobić na imprezie ?

W czasie imprezy robisz tyle zdjęć, ile zechcesz. Jedynym ograniczeniem jest czas wynajmu fotobudki.

Czy płacę dodatkowo za transport fotobudki na moją imprezę ?

W zależności od wybranego pakietu transport jest gratis: w Pakiecie MINI do 30 km od Mielca, w Pakiecie SMALL do 50 km od Mielca, w Pakiecie MEDIUM i LARGE do 70 km od Mielca

Na jakim tle robione są zdjęcia ?

Możesz sam wybrać tło z naszej oferty. Możemy również podłożyć dowolną grafikę jako tło, gdyż nasza fotobudka obsługuje technologię green-screen.

Kiedy dostaję zdjęcia ?

Zdjęcia drukowane są natychmiast po ich zrobieniu! W ciągu kilku sekund dostajesz je do ręki. Dodatkowo, jako organizator, dostajesz wszystkie zrobione w czasie imprezy zdjęcia na płycie DVD. Znajdziesz je również w galerii (zabezpieczonej lub ogólnodostępnej) na naszej stronie internetowej www.pstrykfotka.pl

Jaki jest koszt wynajęcia fotobudki ?

Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce oferta.

Jak mogę zarezerwować fotobudkę ?

Możesz to zrobić za pomocą zakładki „Rezerwuj online” lub bezpośrednio, kontaktując się z nami telefonicznie. Rezerwacja konkretnego terminu polega na podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki.

Co to znaczy Layouty do wyboru ?

Oznacza to możliwość wyboru layoutu czyli ilości i układu zdjęć na wydruku 10 x 15 cm.